Havacılık

Havacılık sektöründe sahip olduğumuz engin tecrübe ile müşterilerimize havalimanları, terminaller, uçak bakım/onarım hangarları, destek atölyeleri, kargo hangarları ve depo binaları için tasarım hizmetleri sunmaktayız.

35 yılı aşkın tecrübesi ile ulaşım sektöründe en yüksek seviyede tasarım hizmeti veren Prota gerçekleştirdiği bütün havacılık sektörü projelerinde (yolcu terminalleri, havalimanları, hangarlar, bakım üniteleri ve kargo terminalleri) yaratıcı ve stratejik çözümler üretir. Prota’nın deneyimi ve sahip olduğu potansiyeli ile ulaşım sektöründe tasarım, planlama ve proje kontrolü gibi geniş bir hizmet imkânı vermektedir. Prota tasarım hizmetlerine ek olarak, danışmanlık hizmetlerini (imalat planlaması, tasarım kalite kontrolü, sismik değerlendirme ve havacılık sektörü yapıları kontrollüğü) etkin bir şekilde sağlamaktadır.

Prota’nın geliştirdiği çağdaş geoteknik çözümler birçok havacılık sektörü yapıları için başarılı bir hizmet anlayışı sağlamış, aralıksız sürdürdüğü araştırmaları ve geliştirdiği aktiviteler bu başarısının kaynağı olmuştur. Prota alanında uzmanlaşmış kadrosu ile çağdaş modellemede ekonomik ve estetik çözümler üretmektedir.